Nahoru

Sudoměřská 23 Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

Dokončení zima 2023

Bytový dům Sudoměřská 23 prochází citlivou rekonstrukcí stávajícího činžovního domu, postaveného na přelomu 19. a 20. století. K prodeji se nabízí 25 bytových jednotek, 2 ateliéry a 6 parkovacích míst. Ke každému bytu patří sklepní kóje, umístěná v suterénu domu.

Dům se nachází v klidné lokalitě na hranici Vinohrad a Žižkova v docházkové vzdálenosti náměstí Jiřího z Poděbrad, Flory nebo Olšanského náměstí. Díky takto skvělé lokalitě máte vše nadosah. Jen pár minut chůze, resp. za rohem, se nachází nákupní centru Atrium Flora s širokou občanskou vybaveností. Nedaleko domu je také stanice metra A – Flóra nebo tramvajová i autobusová zastávka.

Náš tip

Pro všechny nové byty, ať zkolaudované nebo výstavbě, na portálu Novostavby Praha je připraven zjednodušený proces financování hypotékou. Ve vybraných bankách jsou připravené výhody pro klienty v podobě bezplatného odhadu vybraného bytu, mimořádné slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování a správu úvěru. K rychlému orientačnímu výpočtu měsíční splátky Vám pomůže hypoteční kalkulátor. Pro přesnou kalkulaci hypotéky prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Hypoteční specialista Vám zpracuje kalkulaci hypotéky na základě Vámi zaslaných požadavků.

Praha 3
byt
Dokončení zima 2023
www.lexxusnorton.cz/prodej/sudomerska-23/

Chci více info o projektu

Další projekty v lokalitě Praha 3

Villa Vintage

Praha 3

Dokončení 2023 Villa Vintage splňuje všechny pozitivní významy svého jména, je exkluzivním komorním projektem, který nabízí nádech klidnějšího života v jinak pulzujícím hlavní...

Více informací

Vitkovia Centrum

Praha 3

Dokončení prosinec 2023 Polyfunkční dům VITKOVIA CENTRUM je situován v Praze 3, v srdci starého Žižkova přímo u parku Vítkov. Moderní architektura citlivě koresponduje s okolní histori...

Zobrazit více